Rabu, 29 Maret 2017

Wybrać ogrodzenie to nie mała zagwozdka. Postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego ogrodzenia.

Wybór ogrodzenia – ważna sprawa i dlatego warto się zastanowić jakie cechy powinien on spełniać. Przy zakupie ogrodzenia głównie naszą uwagę zajmuje fakt, jak powinno ono wyglądać. W sprzedaży oferowane są modele ogrodzeń, które wykonane są z rożnych materiałów. Od kilku lat w bogatej ofercie wzorów ogrodzeń możemy spotkać również ogrodzenia plastikowe, które wcześniej w naszym kraju nie były dostępne.
Ogrodzenia PCV oferowane są w czterech systemach. Ogrodzenia zawierają szeroki asortyment elementów ogrodzeniowych, z których indywidualnie, wg. Własnego uznania można zaprojektować ogrodzenia. W ofercie znajdują się:
  • Ogrodzenia Korner
System zawiera sztachety na ogrodzenia ale nie tylko. Sprawdzi się również jako poręcze balkonowe. Sztachety dostępne są tylko w kolorze brązowe. System ten oferowany jest w siedmiu rożnych wzorach a sztachety posiadają długość od 80 do 120cm.
  • Ogrodzenia Everwood
Ogrodzenia Everwood to deski z pełnego plastiku. Na życzenie klienta cięte są z metra na dowolną długość. Deski te posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Dostępne są w bardzo wielu kolorach oraz profilach. Można je wykorzystać nie tylko na ogrodzenia. Meble ogrodowe lub place zabaw, ławki, to tylko niektóre z pomysłów.
  • Ogrodzenia Exclusive
Ogrodzenia te oferowane są tylko w białym kolorze, ale dzięki temu zachowują swój ponadczasowy wygląd. Gwarancja udzielana jest przez producenta na 10 lat i ti m.in. Na kolor. Ten system to kompletne ogrodzenia tj. gotowe przęsła ogrodzeniowe, słupki, bramy, furtki oraz wszystkie inne elementy ogrodzeniowe niezbędne do prawidłowego zainstalowania ogrodzenia. O nic się nie musimy martwić, gdyż zamawiając ogrodzenia Exclusive wszystko otrzymamy w komplecie. Całe wyposażenie montażowe otrzymamy wraz z ogrodzeniem. Mnogość wzorów oraz rozmiarów ogrodzeń Exclusive robi wrażenie. Ważnym atutem jest również posiadany atest PZH. To dlatego ogrodzenia Exclusive są polecane na ogrodzenia dla zwierząt a szczególnie na ogrodzenia dla koni.
  • Ogrodzenia Ecowood
Ten system ogrodzeń zawiera bogaty wybór tralek, sztachet oraz poręczy w czterech kolorach. Ogrodzenia te idealnie nadają się na różnego rodzaju balustrady, ogrodzenia oraz na płoty. Ogrodzenia Ecowood posiadają charakterystyczną strukturę przypominającą drewno.

Oferta ogrodzeń z plastiku jest bardzo szeroka i z roku na rok zostaje przez producentów coraz bardziej urozmaicona. Ogrodzenia te znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar